Rozhledna Dubecko

Mírová pod Kozákovem, 511 01

GSM: +420 603 260 133
E-mail: obec@mirova.cz

Rozhledna na Dubecku (399 m) byla zprovozněna v prosinci 2001 a slavnostně otevřena v červenci 2002.

Objekt, který měl původně sloužit pouze pro potřeby mobilních operátorů byl na žádost obce během stavby doplněn o schodiště a ochoz. Vyhlídková plošina se nachází ve výšce 33 m. Návštěvníkům se odtud nabízí pěkný výhled do širokého okolí, zejména na Kozákovský vrch, Trosky, nebo obce Klokočí, Tatobity a Vyskeř.

Klíč ke vstupu na rozhlednu je možné zapůjčit si oproti dokladu totožnosti u pana Lejska na Dubecku cca 150 m od rozhledny.

V případě mimořádně chladného a deštivého počasí by z důvodu bezpečnosti návštěvníků měla zůstat rozhledna UZAVŘENA.

Oficiálně je vstup možný od dubna do června a v září a v říjnu o víkendu 9-16hod., červenec a srpen po celý týden 9-17hod., jinak po předběžné telefonické domluvě.

Otevřeno dle počasí. Klíček od rozhledny Vám vydá pan Lejsek (150 m od rozhledny).

Plné vstupné:20,00 CZK
Zvýhodněné vstupné:10,00 CZK