Maloskalská galerie - Boučkův statek

GSM: +420 775 227 617, +420 603 454 179
E-mail: maloskalskagalerie@gmail.com, galeriejosefajiry@gmail.com
Web: www.maloskalskagalerie.cz/cs/, www.facebook.com/galeriejosefajiry

Boučkův statek je roubená patrová budova, která je nádhernou ukázkou lidové architektury. V objektu sídlí galerie výtvarných děl.

Boučkův statek je roubená patrová budova se sedlovou střechou a vysokou členitou lomenicí na zděné části s letopočtem 1813. Je nádhernou ukázkou lidové architektury. V objektu jsou zachovány původní klasicistní prvky. Je zde také umístěna stálá expozice o historii Maloskalska a galerie výtvarných děl. V přízemí se nachází stylová "Boučkova hospoda". Celý areál doplňuje výměnek a stodola.

Poloha: Ve středu obce - za mostem přes řeku Jizeru

Květen - Září Út - Ne 11:00 - 17:00

Galerie je otevřena od května do konce září a v této době pořádá pravidelné výstavy soudobých umělců v rámci Maloskalského výtvarného léta.

Plné vstupné:40,00 CZK
Děti:20,00 CZK
Studenti:20,00 CZK
Senioři:20,00 CZK