Sedačková lanovka Vítkovice - Aldrov, Prezidentský expres (zimní)

Prezidentský expres, autor: Obec Vítkovice v Krkonoších

Krkonoše

Vítkovice, 512 38

Web: www.vitkovicevkrk.cz, www.skialdrov.cz

Čtyřsedačková lanovka se zimním provozem.

Dolní stanice: Vítkovice v Krkonoších (640 m)
Horní stanice: Aldrov (770 m)
Čas jízdy: 4 min

Provoz: zimní sezóna

Čtyřsedačková lanovka Doppelmayr překoná výškový rozdíl 135 metrů během několika minut a každou hodinu přepraví až 2400 osob. Takže málokdy se stane, že byste na dolní stanici museli strávit více jak deset minut čekáním. Pojezdový pás vás od branek doveze až k najíždějící lavici lanovky. Otevírání lanovky se zúčastnil prezident Václav Klaus, proto byla nazvána Prezidentský expres.

Prezidentský expres, autor: Obec Vítkovice v Krkonoších

Prezidentský expres