Krkonoše

Celkový počet pokojů: 34
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, vícelůžkové

Klasifikace: **
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa taneční parket půjčovna lyží parkoviště parkoviště parkoviště pro autobusy bezbariérový přístup
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze praní, žehlení masáže, rehabilitace konferenční služby

Hotel Astoria se nachází v Krkonošském národním parku, v krásném, klidném prostředí lázeňského městečka Janské Lázně na úpatí Černé hory vysoké 1299 m/m.

Hotel Astoria je vzdálen 5 min. chůze od lázeňské Kolonády a 10 min. chůze od skiareálu Černá hora – Janské Lázně, kde jsou nejdelší sjezdovky v ČR.

Hotel Astoria - ubytování:

Nabízí zde ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových až šestilůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením (sprcha, umyvadlo, WC,TV/SAT). Dále hotel poskytuje i několik pokojů se společným soc. zařízením.

Hotel Astoria - stravování, další služby:

Hotel kromě restaurace a baru disponuje jídelnou pro ubytované hosty a klubovnou s kulečníkem a satelitním TV.

Kapacita hotelu je 27 pokojů s vlastním soc. zařízením a TV+SAT a dále 7 pokojů turistické třídy se společným sociálním zařízením na patře. Hotel má bezbariérový přístup a v přízemí i dva bezbariérové pokoje pro vozíčkáře. Celková kapacita hotelu je 115 lůžek.

Dále jsou k použití dvě klubovny, které je možné užít k různým účelům (cvičení, masáže, atd.). Pro hotelové hosty je dále k dispozici i prostorný sál jídelny s tanečním parketem. Prostory hotelu Astoria mohou posloužit jako vhodné místo pro pořádání různých oslav, svateb či firemních akcí a školení.

Součástí hotelu je parkoviště (pro hotelové hosty zdarma). Pro hosty zdarma WIFI. Zastávka Skibusu 50 metrů od hotelu.

Hotel disponuje vlastním skibusem (v létě využití na skupinové výlety)

Za bezkonkurenčních podmínek a cen pro Vás rádi připraví :

Ve Skiareálu Černá hora jsou pro Vás k dispozici:

• lyžařské školy
  • půjčovny lyží
  • lyžařšké vleky
  • kabinové lanovky

Na požádání Vám zde rádi podají desítky referencí od spokojených skupin, které se sem rádi pravidelně vrací.