Krkonoše

GSM: +420 777 455 220, +420 774 505 374
E-mail: tomas@sankarska-draha.cz, info@snowtubingpark.cz
Web: www.snowtubingpark.cz

Summer tubing najdete v jednom z nejznámějších turistických středisek v Krkonoších ve Špindlerově Mlýně v městské části, která se nazývá Bedřichov.

Summertubing je obdoba snowtubingu. Čeká vás skluz v připraveném korytě vystlaném speciálními rohožemi z kopce dolů. Atrakci si užijí všechny věkové kategorie. Nejmenší děti (cca do 3 let) sjíždí společně s rodiči, ty starší pak stejně jako dospělí již jezdí sami.

Dráha v délce 200 metrů s několika klopenými zatáčkami, kde zažijete spoustu zábavy a legrace.
Summer tubing je bezpečná zábava pro každého.

Jízdné lze zakoupit ve formě bodových jízdenek, které jsou přenosné a mají platnost celou zimní a letní sezónu. Ceník ZDE.

Květen So - Ne 12:00 - 19:00
Červen St - Ne 12:00 - 19:00
Červenec - Srpen Po - Ne 12:00 - 19:00
Září St - Ne 12:00 - 19:00
Říjen So - Ne 12:00 - 19:00

KVĚTEN A ŘÍJEN: o víkendech a prázdninách od 12:00 do 19:00 Aktuální informace naleznete vždy na FACEBOOKU

Summertubing, autor: Snowtubingpark Špindlerův Mlýn

Summertubing

Summertubing, autor: Snow&Fun s.r.o.

Summertubing