Galerie V podloubí

Mladá Boleslav, 293 01

GSM: +420 606 820 259
E-mail: ales@pudil.cz

Art klub, víno, káva. Galerie se nachází na Staroměstském náměstí v bezprostřední blízkosti Městského paláce Templ a boleslavského hradu.
Alternativní prostor sloužící k prezentaci současného umění – s důrazem na umění bezpředmětné, konkrétní a abstraktní.

Komerční část představuje tvorbu českých sklářů z Nového Boru a Kamenického Šenova. Návštěvníci si zde mohou tyto tradiční české produkty zakoupit. Galerie V podloubí navazuje na atelier výtvarníka Aleše Pudila – malba, design, interier. Prostory galerie dále navazují na Staroměstský vinný sklep se širokou nabídkou českých a moravských vín a s možností  posezení v relaxační zahradě.

všechny měsíce Út - So 9:00 - 13:00

Vstup přes vinný sklep v zadní části domu.

Galerie V podloubí

Staroměstský vinný sklep