Krkonoše

Počet 4 lůžkových: 1
Počet apartmá: 1

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti konferenční místnost zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket tělocvična, fitness sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna kol půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště parkoviště pro autobusy kreditní karty akceptovány trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze masáže, rehabilitace konferenční služby

Rodinný horský hotel Kubát*** nabízí ubytování v obci Benecko. Nachází se v nejvyšším bodě silnice mezi městy Vrchlabí a Jilemnice, v nadmořské výšce 880 m n.m. a poskytuje panoramatický výhled na podhůří regionů Krkonoše a Jizerské hory.

Horský hotel Kubát - ubytování:

Horský hotel Kubát nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením, TV/SAT, možnost přistýlky - rozkládací gauč 160 cm dlouhý.
Dále k dispozici 1x rodinný pokoj se dvěma ložnicemi, koupelnou s vanou, WC, TV/SAT.

Horský hotel Kubát - stravování:

Nekuřácká restaurace nabízí kapacitu 110 míst k sezení a nádherný výhled do podhůří Krkonoš. 3 salonky pro 15, 20 a 35 osob Pro milovníky piva, kvalitního vína a míchaných nápojů zde mají připravenou kuřáckou formanku s kapacitou 40 míst. Díky velkým prostorám pořádají firemní rauty, svatby a jiné společenské akce. Snídaně probíhají formou švédského stolu a polopenze výběrem ze dvou polévek a dvou hlavních jídel.

Uvedené ceny (zimní a letní) jsou se snídaní.

Horský hotel Kubát - další služby:

Navštívit můžete saunu a tělocvičnu, dětský koutek, úschovnu a půjčovnu horských kol a lyžařského vybavení, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, sportovní hřiště s umělým povrchem a venkovní terasu s krásným výhledem na krkonošský masiv. Parkoviště u hotelu.

Společenské akce:

Díky prostorné restauraci s výhledem na podhůří Krkonoš, tanečním parketem a pódiem je možno uspořádat nejen firemní rauty, ale také svatby, nebo plesy.

Školy v přírodě:

Horský hotel Kubát nabízí kvalitní ubytování pro děti i učitele. Pedagogický dozor má možnost vybrat si ubytování v blízkosti dětí na dvoulůžkových pokojích.

Překrásná příroda, klid, množství cyklostezek a turistických tras jsou stvořené nejen pro klidnou rekreaci ale zejména pro školní pobyty, sportovní soustředění či letní tábory. Mají pro vás připraveno vlastní sportovní hřiště s umělým povrchem k dispozici jsou klubovny, herny, učebny, tělocvična. Nedaleko od hotelu (150 m) je lyžařské středisko Benecka vhodné pro malé děti a začátečníky a 300 m od hotelu se nachází čtyřsedačková lanovka se sjezdovými tratěmi pro pokročilejší a méně náročné lyžaře (je možné zapůjčit si kompletní výzbroj pro sjezdové lyžování a snowboarding). Samozřejmostí jsou upravované běžecké trasy. Při školách na lyžařském výcviku možnost zajištění slevy na místní vleky.

Kongresová a incentivní turistika - nabídka

Horský Hotel Kubát pořádá školení, podniková setkání nebo porady ve dvou saloncích a jednom sále, který je též vybaven tanečním parketem.
Technické vybavení:
Služby: catering
Prostory pro akce: salonek, salonek 2, sál
Salonek - kapacita: 20
Salonek 2 - kapacita: 30
Sál - kapacita: 100

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Horský Hotel Kubát je schopný zajistit akce jako školy v přírodě, lyžařské výcviky. Stravování probíhá přímo v hotelu. Nabízí plnou penzi, tj. snídani, oběd a večeři a samozřejmě též dopolední a odpolední svačinu. Po celý den je v jídelně k dispozici čaj nebo ovocná šťáva. V případě zájmu jsou zde po dohodě schopni zařídit výběr ze dvou jídel, zmrlinové poháry pro děti či špekáčky k táboráku. Při celodenních výletech zajišťují jídlo formou balíčku na cestu.