Areál Mladé Buky - Relax a Sport Resort

E-mail: info@areal-mladebuky.cz
Web: www.areal-mladebuky.cz

Sněhové informace

Skipark uzavřen. V provozu bobová dráha, čertovská stezka Po-Pá 12-17hod., So-Ne,svátek 10-17hod. Děkujeme všem příznivcům www.areal-mladebuky.cz
Počasí a teplota- - °C
Podmínky mimo provoz
Typ sněhu a výška pokrývky-
Provoz areálumimo provoz
Sjezdovkymodrá, červená

snowboardová dráha lyžařská škola půjčovna lyží skiservis parkoviště občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu noční lyžování

Areál Mladé Buky leží ve východních Krkonoších, nedaleko města Trutnova a necelé dvě hodiny jízdy z Prahy. Celoročně otevřený areál nabízí návštěvníkům, zejména těm nejmenším, spoustu sportovního vyžití, zábavy a adrenalinu.

Zimní Aktivity

Díky šířce a profilu tratí nabízí areál lyžařské využití rodinám s dětmi i lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front.

Vybavení skiareálu:
  • 6 vleků
  • Čtyřsedačková lanová dráha
  • Třísedačková lanová dráha
  • 5,1 km denně upravovaných a zasněžovaných tratí
  • Kidpark s pojízdným pásem
  • U-Rampa
  • Běžecký okruh 5 km
  • Snowpark
  • 95% sjezdových tratí zasněžováno

Dětem i začátečníkům je k dispozici oddělený dětský Kidpark

Pro pohodlnou přepravu je připraven pojezdový koberec a dětský vlek (lano), zajišťující bezpečné první pokusy na sněhu. Kromě dětí se bude učit lyžovat i psí maskot Balda a pro zpestření výuky jsou k dispozici různé druhy figurek, slalomy a průjezdy.

V Baldově "psí boudě" (sroubek v Kidparku) je pro děti připraveno zázemí. Kidpark naleznete za kulatým skibarem, hned vedle venkovního posezení. Dále si zde můžete zdarma zapůjčit tubingové duše a povozit se.

Pro zákazníky lyžařské školy je zde vyhrazen oddělený prostor, ve kterém se začátečníci učí prvním lyžařským krůčkům.

SnowPark

Ve Snowparku, patřícím k Areálu Mladé Buky došlo k úpravě (zmenšení) překážek, aby si na své přišli nejen snowboardisté, ale také rodiny s dětmi.

Snowpark je oddělen od areálu a má vlastní sjezdovku i vlek. Na sjezdovce o délce 500 m na Vás čeká 8 překážek. Snowpark je pro vás otevřen každý den zimní sezóny. Snowpark pro vás upravujeme vždy před víkendem.

Večerní lyžování na 4,1 km upravených a osvětlených tratí vám každý večer nenabídne žádný jiný areál v ČR.

Večerní jízdy probíhají denně od 18 do 21 hodin.

Běžecké tratě

Příznivcům klasického lyžování je připraven 5 km dlouhý běžecký okruh. Projedete se krásnou krajinou s výhledem na Krkonoše a užijete si dokonalý sportovní zážitek.

Bobová dráha Berta

V horních pasážích Vás uchvátí dokonalé výhledy na Východní Krkonoše. Tento typ bobové dráhy umožňuje celoroční provoz i za nepříznivých podmínek. Dalším nezapomenutelným zážitkem je večerní jízda na osvětlené bobové dráze.

Dovolená s dětmi - nabídka

Kidpark s pojezdovým kobercem a dětským vlekem. Děti při výuce lyžování provází psí maskot Balda a pro zpestření výuky jsou k dispozici různé druhy figurek, slalomy a průjezdy. Pro děti je zde také připraveno zázemí s celodenním pitným režimem - možnost hlídání dětí. Balda má navíc každou sobotu odpoledne od 13hod pro děti připraven program plný her a soutěží o drobné ceny.

Lyžařské areály

Počet vleků / lanovek: 7/1