Krkonoše

GSM: +420 733 733 053
E-mail: info@skiroky.cz
Web: www.skiareal-rokytnice.cz, www.skiregion.cz

snowboardová dráha lyžařská škola půjčovna lyží skiservis parkoviště občerstvení občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu skibus areál vhodný pro děti

BENEFIT Program

Akceptovány slevové karty: BENEFIT Program Rokytnice PLUS
BENEFIT Program Rokytnice Plus - návštěvníci Rokytnice n. J., kteří jsou ubytováni u členů Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu v Rokytnici, mají slevu 15% na bodové a vícedenní jízdné v lyžařských areálech sdružených v rámci lyžařské oblasti SKIREGION.cz
BENEFIT Program Rokytnice PLUS
Skiareál Studenov se nachází v nadmořské výšce od 550 do 933 m, v blízkosti centra Rokytnice nad Jizerou.

Jsou zde mírnější široké svahy (modrá, červená) různých délek, proto je areál vhodný především pro rodiny s dětmi a středně zdatné lyžaře. Oblíben je též mezi snowboardisty.

Na konečné stanici vleku B 10 a B 11 je možné napojit se na běžeckou Krkonošskou magistrálu.

Nechybí zde základní služby jako jsou půjčovna lyžařského vybavení, skiservis, restaurace a rychlé občerstvení. Působí zde i několik lyžařských škol.

V blízkosti areálu jsou placená i neplacená parkoviště. V zimní sezóně jezdí po celé Rokytnici nad Jizerou bezplatný SKIBUS.

Skiareál je součástí největší lyžařské oblasti v České republice SKIREGION.cz, která se nachází na rozmezí západních Krkonoš a Jizerských hor. Výhodou pro lyžaře je společné jízdné, v lyžařských střediscích Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Příchovice a Rejdice.

Aktuální informace z lyžařského střediska

Mapa lyžařského střediska

Ski areál Studenov je zařazen mezi lyžařské areály západních Krkonoš – Skiregion.cz

Dovolená s dětmi - nabídka

Mírnější široké svahy jsou vhodné pro rodiny s dětmi.