Krkonoše

Poniklá, 512 42

GSM: +420 739 021 133
E-mail: hotel@krkonose-zatisi.cz, ottovamarketa@seznam.cz
Web: www.krkonose-zatisi.cz, www.facebook.com/Penzion-Krakonošovo-zátiší-298568766968268

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 48
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket venkovní bazén sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze praní, žehlení

Penzion Krakonošovo zátiší se nachází v malebné podhorské obci Poniklá, na trase z Jilemnice do Harrachova. Z Poniklé jsou na dosah všechna známá lyžařská střediska a turistická centra v západních Krkonoších.

Penzion Krakonošovo zátiší – ubytování:

Penzion Krakonošovo zátiší se specializuje hlavně na ubytování skupin – školy v přírodě, firemní akce, sportovní soustředění a ubytování pro psí kempy.

Kapacita penzionu je 48 lůžek. Ubytování nabízí ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a možnost připojení k internetu Wi-Fi. Nabízí ubytování se snídaní, případně možno doobjednat polopenzi či plnou penzi.

Penzion Krakonošovo zátiší – stravování:

V penzionu se nachází restaurace pro hosty s kapacitou 30 míst. V letních měsících je zde v provozu terasa s příjemným posezením, grilem a udírnou. K široké nabídce nápojů zde vaří speciality české i zahraniční kuchyně, zaměřují se též na přípravu vegetariánských a dietních pokrmů.

V restauraci je možno po domluvě pořádat narozeninové oslavy, svatební či pohřební hostiny, firemní rauty, nebo jen poklidné odpolední dýchánky.

Penzion Krakonošovo zátiší – další služby:

V penzionu je možno využít lezeckou stěnu, squashový kurt, saunu, letní bazének, ping-pong, billiard, spinnigové kolo, travnaté hřiště na fotbal, volejbal či nohejbal. Přímo v objektu je lyžárna, kolárna a dvě parkoviště pro 15 automobilů.

Penzion je v provozu celoročně. Je vhodný nejen pro rekreaci, ale též pro pořádání podnikových akcí, seminářů, školení,...

Penzion Krakonošovo zátiší – možnosti v létě a v zimě:

Letní večery si hosté mohou zpříjemnit posezením u venkovního krbu. Přímo v obci se nachází koupaliště. Poniklá je vhodným výchozím bodem pro pěší turistiku a poznávání krás Krkonoš. Okolí se nabízí k vyžití jak pro letní sporty, tak pro cykloturistiku.

K vyžití je zde k dispozici squashový kurt, lezecká stěna, sauna, kulečník, stolní tenis, šipky, přírodní travnaté hřiště pro fotbal. Pro nejmenší dětský koutek, letní bazének, pískoviště a spousta hraček… Nekryté i kryté prostory pro výcviky psů. Navštívit můžete v Poniklé Krkonošské muzeum a manufakturu skleněných korálků Rautis.

V zimních měsících je jen na hostech, které vyhlášené lyžařské středisko si zvolí pro trávení dne. V obci je možno využít upravených lyžařských tratí, nebo pronájmu sportovní haly.

V blízkém okolí se nachází několik lyžařských středisek – lyžařské středisko Jablonec nad Jizerou 4 km, Rokytnice na Jizerou 8 km, Mísečky 15 km, Harrachov 17 km.