Krkonoše

Počet 2 lůžkových: 15
Počet 3 lůžkových: 2
Počet apartmá: 5

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi konferenční místnost zahrada, terasa vybavení pro školení venkovní bazén sauna půjčovna lyží parkoviště parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována kreditní karty akceptovány trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze masáže, rehabilitace konferenční služby

Hotel Lesní Dům nabízí příjemné ubytování ve výšce zhruba 700 metrů nad mořem, na úpatí Černé hory. Nachází se na okraji lázeňského střediska Janské Lázně, ve východní části regionu Krkonoše.

Hotel Lesní dům - ubytování:

Ubytování nabízí hotel Lesní dům v jedno až třílůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, v apartmánech s možností přistýlek v obývacím pokoji, v apartmánu s kuchyní (pro čtyři osoby). V některých pokojích je možná přistýlka. Většina pokojů je vybavena televizí se satelitními programy, trezorem a k dispozici je WiFi připojení. Ubytování hostů se psy je možné po dohodě.

Dále je celkem 9 lůžek na depandanci Jiřina (přes silnici proti hotelu): tři pokoje jsou dvoulůžkové s vlastním příslušenstvím, apartmán s kuchyní (pro tři až čtyři osoby) .

Parkování je zajištěno na hotelovém parkovišti, v létě jsou k dispozici 2 garáže.

Hotel Lesní dům - stravování:

Stravování je zajištěno každý den v hotelové restauraci dle výběru z jídelního lístku, který nabízí pokrmy od hotových jídel až po speciality krkonošské kuchyně, rybí speciality a zvěřinu. Pro skupiny je možno dohodnout polopenzi nebo plnou penzi.
Kapacita restaurace 80 míst.
restauraci patří salonek s kapacitou cca 25 míst, jenž se dá využít i pro firemní akce a školení. V létě je otevřena venkovní zahrádka, kde můžete posedět, popít i pojíst.

Služby a sportovní vyžití v hotelu Lesní dům:
Hotel má vlastní saunu a whirpool, kde si můžete odpočinout po náročném dni a případně i využít nabídky na zajištění profesionálních masáží

V zimním období je zde půjčovna lyží, saní a snowboardů, v těsné blízkosti jsou i dvě lyžařské školy. Přímo za hotelem je vlek pro děti a začátečníky s možností nočního lyžování. Sjezdové tratě pro pokročilé jsou nedaleko. Nezapomeňte se také svézt na saních z Černé hory po Zvonkové cestě dlouhé 3,5km.

V letní sezoně je zdarma k dispozici hotelový venkovní (vyhřívaný) bazén s protiproudem. Můžete navštívit blízký minigolf, nebo pokud této zálibě holdujete ve větším provedení, pak 5 km vzdálené golfové hřiště v Mladých Bukách. Za návštěvu stojí i nové lanové centrum u dolní stanice lanovky na Černou horu. Zde společnost K+K ski school nabízí další zajímavé a mnohdy i napínavé outdoorové aktivity.
Okolí hotelu Lesní dům je vhodné pro odpočinkové vycházky i horské túry a cyklovýlety.

V letní a zimní sezoně je otevřen pro veřejnost i krytý lázeňský bazén.

Recepce hotelu Lesní dům může nabídnout i zajištění různých aktivit, jako jsou projížďky na koních nebo zájezdy do různých, turisticky zajímavých míst.

Relaxační a léčebná dovolená - nabídka

Hotel Lesní dům má vlastní saunu, whirpool, letní venkovní vyhřívaný (25°C) bazén s protiproudem a zajišťuje profesionální masérku.

Hotel Lesní dům, autor: Milan Drahoňovský