Ski areál Větrov, Vysoké nad Jizerou

E-mail: matousekfranta@seznam.cz
Web: www.skiarealve­trov.cz

Sněhové informace

Skiareál ukončil zimní provoz. Děkujeme tímto všem zákazníkům a zákaznicím za projevenou přízeň v letošní zimní sezóně! Rádi Vás shledáme na turistických či cyklotrasách v letních měsících! Krásné jaro, léto i podzim! Už nyní se ale těšíme v zimní sezóně 2016/17!
Počasí a teplota- - °C
Podmínky mimo provoz
Typ sněhu a výška pokrývky-
Provoz areálumimo provoz
Sjezdovkyčervená, modrá

slalomová trať lyžařská škola lyžařská škola půjčovna lyží skiservis parkoviště občerstvení občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu noční lyžování skibus areál vhodný pro děti

Ski areál Větrov se nachází v městečku Vysoké nad Jizerou v západní části Krkonoš. Lyžařský areál je orientován na severní stranu a nabízí krásný pohled na Krkonoše, především na Lysou horu s Kotlem, Černou horu, Sněžku a další.

Ski areál Větrov je určen především pro rodiny s dětmi, pokročilé i začínající lyžaře či snowboardisty. Sjezdovky jsou pravidelně udržovány a jsou tedy určeny i méně zdatným lyžařům.

V areálu platí též jízdenky zakoupené v Šachtách nebo Kamenci.

Přímo u horní stanice lyžařských vleků je restaurace - bufet s posezením a krásným výhledem na Krkonoše. Terasa je plně zastřešená.

Aby jste se nemuseli bát o své auto, je k dispozici hlídané parkoviště. Nachází se 100 m od ski areálu.

Pokud s sebou nevezete lyžařské vybavení, je přímo ve ski areálu Větrov možnost využít nabídky půjčovny lyžařských potřeb.

Lyžařská škola:

Začínající lyžaři nebo snowboardisté, ať děti či dospělí, mohou využít zkušeností instruktorů v lyžařské škole, která se nachází přímo u horní stanice lyžařských vleků. Výuka je možná pro jednotlivce i různě velké skupiny (ne)lyžařů.

další služby:
- ski-servis