Hotel Port****, Máchovo jezero

Počet apartmá: 3

Cyklisté vítáni: ANO
Klasifikace: ****
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket tělocvična, fitness venkovní bazén sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna kol půjčovna lyží půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována kreditní karty akceptovány trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze praní, žehlení masáže, rehabilitace konferenční služby

Hotel Port**** poskytuje ubytování na břehu Máchova jezera, v romantickém prostředí nedaleko hradu Bezděz, ve městě Doksy v regionu Máchův kraj.

Hotel Port****,  Máchovo jezero - ubytování:

Hotel Port****,  Máchovo jezero nabízí 62 nových moderních pokojů z toho 3 apartmá (celkem 172 lůžek), restauraci s terasou a překrásným výhledem na jezero. V hotelu je plně vybavené Sport a Wellness centrum, ve kterém najdete: vnitřní bazén, whirlpool, parní kabinu, fitness, dvě bowlingové dráhy, saunu, masérnu s odborně vyškolenými pracovníky. V areálu je k dispozici venkovní vyhřívaný bazén s brouzdalištěm, písečná pláž, hřiště na plážový volejbal, tenisové kurty, minigolf, půjčovna kol, šlapadel, lodiček a katamaránů.

Hotel Port****,  Máchovo jezero - firemní a soukromé akce:

V hotelu se nachází víceúčelový sál , 2 salonky a další zázemí potřebné pro konání velkých i malých, firemních i soukromých akcí. Prostředí a okolí hotelu je vhodné pro pořádání svateb a outdoorových akcí.