Krkonoše

Počet 2 lůžkových: 14
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 3

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi konferenční místnost gril, ohniště vybavení pro školení taneční parket parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze

Hotel Tetřívek se nachází ve známém krkonošském středisku Pec pod Sněžkou asi 1 km pod stanicí lanovky.

Hotel se skládá ze dvou objektů (Tetřívek a Jesenka) ve vzdálenosti asi 100 m od sebe. U každého objektu je vlastní bezplatné parkoviště. V obou budovách jsou k dispozici dvou až čtyřlůžkové útulné pokoje s vlastním sociálním zařízením. Na objednávku je možné pokoj vybavit televizorem a satelitním přijímačem. Ubytování je možné objednat s polopenzí nebo jen se snídaní. Snídaně formou švédských stolů se podává v obou budovách, večeře pouze v hotelu. K večeři se podává jedno ze dvou až tří hotových jídel. V restauraci s krbem a letní terasou si můžete vychutnat zvěřinové speciality.

V letní sezóně organizujeme denní výlety po okolí - safari ve Dvoře Králové, skalní město v Adršpachu apod. K výletům po okolí je možné využít kola, jejichž půjčení zajistíme. V zimě nabízíme pro využití velkého množství lyžařských terénů půjčení lyží v místní půjčovně a lyžařskou školu.