Snowboarding - Half Pipe Svatý Petr

Špindlerův Mlýn, 543 51

E-mail: skiareal@skiareal.cz
Web: www.skiareal.cz, www.facebook.com/skiareal.cz

snowboardová dráha u rampa slalomová trať umělé zasněžování technická úprava svahu

Největší half pipe v České republice, je vždy špičkově upravena pro všechny odvážlivé snowboarďáky, ale i freestyle lyžaře. Nechat se unášet rampou z jedné strany na druhou a přitom předvést ty nejlepší triky to je příležitost ve Svatém Petru pro každého ridera.

Snowpark ve Svatém Petru tvoří řada dvou skoků s dvěma odrazy, série překážek, crossová trať, prostor pro big air, popř. akrobatické lyžování a v neposlední řadě pravidelně, strojově upravovaná u-rampa. Vše je navrhováno s ohledem hlavně na bezpečnost a pro co nejširší využití veřejností.

Zázemí areálu a velikost snowparku umožňují konání jak závodů českého poháru a mistrovství ČR, tak i mezinárodních závodů s účastí jezdců z celého světa.

Poloha a přístup: Snowpark se nachází ve spodní části černé sjezdovky vedle tzv. malého hanku. Přístup do parku je jak z černé, tak i z červené sjezdovky, nejsnadnější z mezistanice dvousedačkové lanovky.

Více informací naleznete zde.

Burton snowpark Horní Mísečky, autor: Krkonoše - svazek měst a obcí

Burton snowpark Horní Mísečky