Hotel Vyhlídka

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket půjčovna kol půjčovna lyží parkoviště zvířata akceptována kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Hotel Vyhlídka je rodinný hotel na vrchu Kozince nad městem Jilemnice, které je známé jako brána západní části regionu Krkonoše a leží v mělkém, širokém údolí potoka Jilemky. Díky své poloze si návštěvníci mohou užít výhled do krajiny a klidnou atmosféru tohoto místa.

Nadmořská výška náměstí je 464 metrů. Nejvyšším přirozeným bodem ve městě je kopec Kozinec o výšce 561 metrů n.m., na kterém se nachází hotel Vyhlídka. Díky jeho poloze se hostům naskýtá nádherný výhled do vnitrozemí i na panorama Krkonoš. Hotel je v provozu po celý rok.

Hotel Vyhlídka nabízí ubytování o kapacitě 50 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny soc. zařízením, telefonem a TV se satelitním rozvodem, WIFI. Vybrat si můžete ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí.

Součástí hotelu je restaurace. Nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně. V restauraci najdete bar, salónek, salónek s krbem a taneční parket (pro skupiny po dohodě možnost zajištění hudebních produkcí). V letním období je možné využít venkovního posezení, restaurace zajistí i grilování.

Hotel je nejen vhodný pro soukromou rekreaci, ale zejména pro pořádání rehabilitačních a rekondičních pobytů, školení, svateb, večírků apod.

Kapacita: 70

Hotel Vyhlídka