Apartmány Vila Bobes

Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 1

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření zahrada, terasa parkoviště

BENEFIT Program

Akceptovány slevové karty: BENEFIT Program, OPUScard, CITYcard
4 a více dnů = sleva 10%, 7 a více dní = sleva 12%
BENEFIT Program OPUScard CITYcard
Apartmány Vila Bobes nabízejí ubytování v malebné vesničce Podkost, nedaleko městečka Sobotka. Mají jedinečnou klidnou polohu přímo pod hradem Kost, který je vyhledávaným turistickým cílem v samém srdci regionu Český ráj.

Apartmány Vila Bobes - ubytování:

Ubytování se nachází v částečně zrekonstruované stylové vile z 30. let 20. století, která většinu návštěvníků uchvátí svou jedinečnou atmosférou. Vila Bobes nabízí ubytování ve třech apartmánech (dvoulůžkovém, třílůkovém a jednom apartmánu s pěti lůžky), které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a zařízenou kuchyňkou. WiFi připojení je k dispozici bezplatně. Z každého apartmánu je výhled na hrad Kost. V budově se nekouří.

Apartmány Vila Bobes - stravování:

Nejbližší restaurace se nachází v hotelu Helikar v místě. Vila má výbornou polohu pro pěší i cyklistické výlety (uprostřed nádherných lesů). Ideální pro rodiny s dětmi i seniory, romanticky založené klienty!

Apartmány Vila Bobes - další služby:

K dispozici je zahrada s místem na grilování, opékání a posezení ve stínu stromů, parkovací stání zdarma pod uzavřením. Je možné si zde uschovat kola a sportovní potřeby. Pobyt domácího zvířete jen po vzájemné domluvě.

Apartmány Vila Bobes - aktivity:

V létě jsou apartmány ideální pro cyklisty nebo na pěší tůry (trasy v bezprostřední blízkosti apartmánů). Koupání je na koupališti v Sobotce nebo v rybníkách Brandež cca 5km, Drhleny cca 8km.

Apartmány Vila Bobes