Koupaliště Dolní Bousov

Web: www.infocentrum.dolnibousov.cz

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vyžití: brouzdaliště, skokanský můstek
Vybavení: kabiny, převlékárny, WC, občerstvení, restaurace, bezbariérový přístup
Možnosti sportovního vyžití: stolní tenis, plážový volejbal

Venkovní koupaliště s travnatou pláží.

Koupaliště je umístěno v okrajové části města. K dispozici je venkovní betonová nádrž, napouštěná vodou ze studny. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů. Pláže jsou travnaté, vstup do vody mírný. Pro děti i dospělé je k dispozici skákací prkno, písečné hřiště na plážový volejbal a stoly na ping-pong. Koupaliště je brankou propojeno s víceúčelovým sportovištěm - to je určeno k atletice a provozování míčových her.

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khsstc.cz v sekci Koupaliště - okres Mladá Boleslav.

Rozloha: 30 x 60 m
Hloubka: 0,1 - 1,9 m

Červen - Září všechny dny v týdnu 10:00 - 19:00

Otevřeno pouze v případě příznivého počasí.