Autokemp Dolní Kalná

Dolní Kalná, autor: Milan Drahoňovský

Krkonoše

Dolní Kalná, 543 74

GSM: +420 604 855 366, +420 605 152 126
E-mail: autokempkalna@seznam.cz
Web: www.dolnikalna.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 74
Kapacita chatek: 74
Druhy chatek: 4 lůžkové, 6 lůžkové
Počet chatek celkem: 16
Počet 4 lůžkových chatek: 11
Počet 6 lůžkových chatek: 5

Sportovní vyžití

Sportovní vyžití: koupání, rybaření, vodní sporty, plážový volejbal, tenis, petanque

WiFi

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce restaurace elektřina hřiště, sportoviště dětské hřiště ohniště toalety sprchy kuchyňka pitná voda teplá voda nádobí lednice možnost platby kartou

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina lednice lůžkoviny

Autokemp poskytuje ubytování v pěkném prostředí podkrkonošské krajiny, v obci Dolní Kalná, uprostřed lesů regionu Krkonoše.

Autokemp Dolní Kalná – ubytování:

Ubytování je možné v chatkách nebo vlastních stanech a karavanech. V areálu je dětský koutek, fotbalové hřiště FK Dolní Kalná a malé hřiště na volejbal. Sezónní nabídka základních potravin a občerstvení přímo v areálu. Bazén – koupaliště v provozu dle počasí od června do září. V autokempu jsou čtyřmístné chatičky (s možností přistýlky) a šestimístné (oddělené místnosti po 3 lůžkách, každá místnost pod samostatným zámkem). Vybavení chatek: postele nebo rozkládací křesla, stoly, židle, skříně, lůžkoviny, malá chladnička, el. zásuvka. Ubytovaní hosté mají zdarma připojení k internetu přes WiFi. Volné termíny v chatkách červenec–srpen. Ceník služeb.

Autokemp Dolní Kalná – stravování:

V autokempu je k dispozici společná kuchyň s elektrickými sporáky, 2 velké chladničky s mrazícími boxy, teplá i studená voda, společenská místnost, kde je možné stolovat. Sociální zařízení pro muže a ženy je vybaveno umývárnami, sprchami s teplou vodou a WC.

V obci vzdálené asi 1 km je prodejna potravin a smíšeného zboží, prodejna textilu a obuvi, prodejna drogerie, papíru a hraček, kadeřnictví, pošta, motorest s možností stravování, zdravotní středisko se všeobecným lékařem a zubní ambulancí (omezené ordinační hodiny), autoopravna, pneuservis.

Autokemp Dolní Kalná – dopravní spojení:

Autokemp je asi 200 m od hlavní silnice směrem od Jičína na Trutnov (15 km od Nové Paky). Do brány Krkonoš – Vrchlabí je to 15 km. Z obce je autobusové spojení na linkách: Jičín–Trutnov, Nová Paka – Hostinné, Dolní Kalná – Vrchlabí, Trutnov–Praha, Jilemnice – Levínská Olešnice. Vlakové spojení je ze stanice Horka u Staré Paky, vzdálené 6 km.

Autokemp Dolní Kalná – aktivity:

V okolí je řada vhodných cílů pro pěší turistiku i cykloturistiku. Jsou možné výlety do Krkonoš, Českého ráje, Adršpašských a Teplických skal, Safari park ve Dvoře Králové a další.

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Zařízení je vhodné pro školu v přírodě nebo pro soustředění sportovních klubů. V areálu je travnaté fotbalové hřiště, terén je vhodný pro běhání vč. orientačního běhu, je zde venkovní koupaliště, zalesněné okolí je vhodné pro pěší turistiku a jízdní kola. V případě potřeby je v obci vybavená sokolovna a tenisové kurty. Zařízení lze využít pro děti pouze od jara do podzimu a hodí se spíš pro větší děti. Ubytování je možné v dřevěných chatkách (bez topení) nebo ve vlastních stanech. Rozsah stravování je možné objednat dle potřeby. Děti mohou jíst ve společné jídelně s kuchyňkou, kde je možnost i vlastního vaření (čaj, svačiny, večeře …). V případě hezkého počasí je možné jíst venku, je zde i ohniště na opékání.

Parkování

Parkování: centrální parkoviště, parkování u chatky, parkování u stanu

Fotogalerie

Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná

Autokemp

 
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná

Autokemp

 
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná

Autokemp

 
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná

Autokemp

 
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná

Autokemp

 
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná

Autokemp

 
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná

Autokemp

 
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná

Autokemp

 
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná

Autokemp

 
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná

Autokemp

 
Autokemp, autor: Obec Dolní Kalná

Autokemp

 
Dolní Kalná, autor: Obec Dolní Kalná

Dolní Kalná

 
Podzim v kempu Dolní Kalná, autor: Obec Dolní Kalná

Podzim v kempu Dolní Kalná

 
 
 
Copyright © 2008 | Krajský úřad Libereckého kraje | Správce informačního systému Compedium, s.r.o. Liberec | foto: M. Drahoňovský, D. Balogh
, Editorial  |  Aktuality  |  Projekty v cestovním ruchu  |  Datový sklad  |  Ocenění  |  Podpořte nás  |  Barevná dovolená  |  Bedekr
Regionální certifikace  |  Napište nám  |  Napište nám  |  Mapa webu  |  Prohlášení o přístupnosti
www.rada-severovychod.cz
load