Koupaliště Frýdštejn

E-mail: kosekvlad@seznam.cz

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vyžití: skokanský můstek
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace
Možnosti sportovního vyžití: hřiště, kurty, plážový volejbal

Koupaliště v pěkném prostředí nedaleko lesa s možností slunění na travnatých plochách.

Koupaliště leží na okraji obce v přírodním prostředí v blízkosti lesa. Plochy ke slunění jsou travnaté. V areálu je možnost parkování. K dispozici jsou také skokanské můstky 1 m a 2 m, kurty a hřiště na plážový volejbal, dále WC, sprchy, převlékárny atd.

Předpokládaná otevírací doba: druhá polovina června, červenec a srpen.

• Po-Ne, 9:00-21:00 hod.
  • Vstupné 50 /25 Kč.

Rozměry: 25 x 12 m
Hloubka: 0,9 - 2,8 m

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khslbc.cz v sekci Vody ke koupání.

Červen - Srpen Po - Ne 9:00 - 21:00

Plné vstupné:50,00 CZK