Ski areál Skiservis Udatný

GSM: +420 603 574 120
E-mail: udatny@rokytnice.com
Web: www.udatny.info/cs/, www.skiregion.cz

půjčovna lyží skiservis občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu areál vhodný pro děti

Ski servis Udatný působí ve dvou lokalitách Rokytnice nad Jizerou - ve skiareálu Studenov a Horní Domky přímo u zastávky skibusu.

Skiservis Udatný provozuje 8 lyžařských vleků převážně na volných prostranstvích, určené především rodinám s dětmi a začínajícím lyžařům. U každého lyžařského vleku působí lyžařské školy pro děti i dospělé. V nabídce rodinného lyžování nechybí půjčovny lyží a ski-servisy, restaurace a občerstvení přímo u vleků.

Skiservis Udatný působí ve dvou lokalitách Rokytnice nad Jizerou a to ve Skiareálu Horní Domky a ve Skiareálu Studenov.

Aktuální informace z lyžařského střediska

Webkamera z lyžařského střediska

Mapa lyžařského střediska

Skiservis Udatný je zařazen mezi lyžařské areály západních Krkonoš – Skiregion.cz