Kino Androvna, Malá Skála

GSM: +420 603 426 537, +420 603 454 179
E-mail: info@androvna.cz
Web: www.androvna.cz

Kino Androvna se nachází v obci Malá Skála, která leží asi 10 km od Turnova směrem na Železný Brod.

Klimatizovaný sál ANDROVNY s kapacitou pro 43 účastníků, je ideálním prostorem pro menší konference, prezentace, přednášky nebo školení. Pro Vaše potřeby zajistíme malé smluvené občerstvení nebo větší raut.

Náš systém je schopný projekce z DVD, VHS, či přímo z hard discu našeho či Vašeho počítače, ať už přímo ze sálu, nebo z promítací kabiny.

Kino Androvna

Kino Androvna