Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p. - kolonáda, autor: Michal Dědič

Janské Lázně, 542 25

E-mail: info@janskelazne.com
Web: www.janskelazne.com

Vybavení: solárium, sauna, masáže, spining, fitness, parkoviště
Služby: konzultace, prodej výživy, vedené hromadné cvičení

Janské Lázně leží v oblasti Krkonošského národního parku, v nadmořské výšce 670 m n. m, na úpatí Černé hory (l300 m). Lázně nejsou jen lázněmi v pravém slova smyslu, ale současně i významným rekreačním, turistickým a sportovním centrem Krkonoš ve všech čtyřech ročních obdobích.

V Janských Lázních poskytují několik druhů lázeňské péče a záleží na Vás, na Vašem lékaři a pojišťovně, který druh zvolíte. Jednotlivé typy péče se liší způsobem proplácení zdravotní pojišťovnou.

REHABILITAČNÍ PROGRAMY - nabídku námi poskytovaných procedur lze rozdělit do několika základních oblastí:
Léčebná tělesná výchova
Nejdůležitější součást léčebného plánu pro indikované skupiny diagnóz.
Fyzikální terapie
Využívá působení fyzikálních vlastností na lidský organismus.
Balneoterapie
Léčba založená na využití termální vody.
Ergoterapie
Nácvik soběstačnosti a sebeobsluhy.

Relaxační a léčebná dovolená - nabídka

REHABILITAČNÍ PROGRAMY - nabídku poskytovaných procedur lze rozdělit do několika základních oblastí: léčebná tělesná výchova, fyzikální terapie, balneoterapie či ergoterapie

Dovolená bez bariér - nabídka

HIPOTERAPIE - přijetí klienta na základě předpisu od lékaře. V objektu je sociální zařízení, společenská místnost, místnost pro rehabilitační přípravu klienta, nástupní rampa, možnost ubytování klienta, parkoviště. Objekt je bezbariérový. K dispozici jsou 2-3 koně.

Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p.

Tato fotografie byla pořízena v rámci projektu „Zvýšení atraktivity Královéhradeckého kraje 2“ podpořeného za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p.

Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p - kolonáda, autor: Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p.

Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p - kolonáda

Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p, autor: Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p.

Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p

Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p - centrum, autor: Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p.

Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p - centrum

Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p

Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p - náměstí, autor: Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p.

Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p - náměstí

Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p

Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p., autor: Státní léčebné lázně Janské lázně, s. p.