Lyžařský vlek Metlák

GSM: +420 728 228 684
E-mail: jencekmetelka@seznam.cz
Web: www.metlak.cz

snowtubing parkoviště občerstvení technická úprava svahu

Lyžařský vlek Metlák je vybudován v obci Sklenařice, na hranici Jizerských hor a Krkonoš, poblíž Vysokého nad Jizerou. Rozkládá se v nadmořské výšce 600 m.

Sjezdovka je strojově upravována. Díky své optimální délce 270 m a mírnému svahu je oblíbená především u rodin s dětmi, které zde zdokonalí svůj sjezdařský um a ve volných chvílích se mohou vydovádět na vybudované dráze snowtubingu (jízda na nafouknutém gumovém člunu), případně jiném vlastním povozu (sáňky, boby, atp.).

U dolní stanice vleku je zřízen bufet s drobným občerstvením.

Lyžařská škola

Po domluvě s obsluhou vleku mohou začínající lyžaři nebo snowboardisté, ať děti či dospělí, využít zkušeností instruktorů.

Aktuální informace Lyžařský vlek Metlák

Lyžařské areály