Skiareál Vrchlabí – Kněžický vrch – Kebrlák

Telefon: +420 602 401 306, +420 603 253 250, +420 603 802 303
Počasí a teplota- - °C
Podmínky mimo provoz
Typ sněhu a výška pokrývky-
Provoz areálumimo provoz
Sjezdovkymodrá, červená

lyžařská škola lyžařská škola půjčovna lyží skiservis parkoviště občerstvení občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu areál vhodný pro děti

Skiareál Vrchlabí Kněžický vrch – Kebrlák se nachází 400 m od centra Vrchlabí (na obchvatu Praha – Špindlerův Mlýn). Areál existuje již od roku 1992 a poslední roky prošel velkými proměnami a modernizací.

Lanovka Vás dopraví na Kněžický vrch (550–710 m n.m.), s krásným výhledem na Vrchlabí a okolní panorama Krkonoš. Zajištěn pohodlný přístup na běžecké tratě propojené z běžeckého areálu Vejsplachy ve Vrchlabí s Beneckem a Mísečkami, s délkou až 50 km. Pro lyžařskou veřejnost jsou k dispozici třísedačková lanovka a vlek  Tatrapoma F. Sjezdovky jsou uměle zasněžované a terény jsou ideální pro začátečníky a rodiny s dětmi.

V areálu je k dispozici parkoviště pro lyžaře, občerstvení, půjčovna lyží a skiservis,  lyžařská škola.

V letošním roce 2021 dochází k obnovení společného jízdného na všech zařízeních v areálu.

Parkování přímo u lyžařského areálu Kebrlák – parkoviště P3.

Dovolená s dětmi - nabídka

Zdejší terény jsou ideální pro začátečníky a rodiny s dětmi.

Lyžařské areály

Třísedačková lanovka: 1

Ski areál Vrchlabí - Kněžický vrch

Ski areál Vrchlabí - Kněžický vrch