Koupaliště v Horním Podluží

Horní Podluží, 407 57

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vyžití: skokanský můstek
Vybavení: kabiny, převlékárny, WC, občerstvení, restaurace, občerstvení, restaurace

Koupaliště v centru obce Horní Podluží poskytuje chladnou, čistou vodu z lesních pramenů.

Hráz s přepadem je z přírodního kamene, dno z pálených cihel. Bazén má mírně svažující dno - první polovina je určena pro neplavce (hloubka 30 až 40 cm) a druhá polovina pro plavce s max. hloubkou 3 m. Pláže v okolí jsou travnaté. Občerstvení v kiosku nebo v restauraci - tu však můžete navštívit pouze v oblečení, ne v plavkách. Areál je vybaven toaletami a kabinkami na převlečení.

Koupaliště u restaurace Slávie, Horní Podluží

Slávie