Koupaliště Zákupy

GSM: +420 775 565 026
E-mail: info@koupalistezakupy.cz, objednavky@koupalistezakupy.cz
Web: www.koupalistezakupy.cz

Typ zařízení: rybník, jezero, přírodní koupaliště
Vyžití: tobogán
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, občerstvení, restaurace
Možnosti sportovního vyžití: půjčovna loděk a dalšího vybavení, hřiště, plážový volejbal

Koupaliště leží v příjemném prostředí na okraji města. Má písčitou i travnatou pláž a písčité dno.

Vstup do vody je na možný po celém obvodu koupaliště. Pro neplavce a malé děti je zde pozvolný přístup z písečné pláže. Mezi atrakce koupaliště patří 9 m vysoký a 95 m dlouhý tobogán a skluzavka.

Ležet se dá jak na písečné pláži, tak na trávníku, jak na slunci, tak i ve stínu stromů. K dispozici je hřiště na plážový volejbal, WC, sprchy, převlékárny a místnost první pomoci. Dále restaurace s celodenním provozem a stánek na pláži.  Ubytování je možné v chatkách s vlastním sprchovým koutem a WC, ale i ve vlastních stanech a karavanech. U koupaliště se rozkládá rozsáhlé parkoviště.

Rozloha: 1 ha

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khslbc.cz v sekci Vody ke koupání.

Květen - Září Po - Ne 9:00 - 17:00

Vstupné do areálu