Přírodní koupaliště Zákoutí Harrachov

Web: www.zakoutiharrachov.cz

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vybavení: WC, občerstvení, restaurace
Možnosti sportovního vyžití: kuželky. bowling, minigolf, stolní tenis

Harrachovské koupaliště se nachází v lokalitě Zákoutí v blízkosti tenisových kurtů.

Koupaliště je umístěno v nádherném prostředí horské přírody, v klidné části města Harrachov. Nechte se pozvat k aktivní či relaxační návštěvě.

Koupaliště nabízí bohaté možnosti aktivního vyžití - koupaní, stolní tenis, minigolf, horolezeckou stěnu, dětské hřiště, občerstvení, WC a parkoviště zdarma.

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khslbc.cz v sekci Vody ke koupání.