Hotel Starý mlýn, Rokytnice nad Jizerou

Počet vícelůžkových: 2
Počet apartmá: 1

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna kol půjčovna lyží parkoviště parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze masáže, rehabilitace konferenční služby

Horský hotel Starý Mlýn se nachází v horní části známého střediska Rokytnice nad Jizerou, v regionu Krkonoše. Nabízí příjemné ubytování všem vyznavačům zimních i letních sportů.

Hotel Starý mlýn - ubytování:

Hotel Starý mlýn nabízí ubytování v převážně dvoulůžkových, ale i tří- a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní WC, sprchu a TV s českými a satelitními programy. Na pokojích je možné WIFI připojení k internetu zdarma. Pokoje jsou nekuřácké.

Kromě ubytování v hotelových pokojích je možné i ubytování v nově postavených studiích. Tyto jsou v podkroví stylového domku, který se nachází v hotelové zahradě asi 30 metrů od hlavní budovy. V přízemí domku je nově zrekonstruovaná sauna. Každé studio má plochu 30m2 a je vybaveno podobně jako hotelové pokoje. Tzn. koupelnou se sprchou a WC, televizí se satelitním příjmem a internetovou přípojkou zdarma. Navíc je k dispozici kuchyňský kout s vařičem a chladničkou. Také obě studia jsou nekuřácká.

Hotel Starý mlýn - služby:

V obou hotelových sálech je k dispozici připojení k internetu prostřednictvím technologie WIFI, dataprojektor a DVD přehrávač. Na plátno o rozměrech 2x2 m je možná projekce televizního signálu nebo DVD doplněná o kvalitní stereo ozvučení.

V případě špatného počasí jistě oceníte to, že hotel má vlastní saunu a nabízí billiard, šipky a stolní fotbálek.

On line rezervace, kde si můžete sami podle datumu cenu zjistit zde.

Dovolená s dětmi - nabídka

V Restauraci hotelu Starý mlýn jsou k dispozici dětské židličky, na pokojích pak dětské postýlky o rozměrech 60x120cm a na přání i plastové vaničky do sprchy. V dětském koutku se děti mohou vyřádit s hračkami dle vlastního výběru. Dále hotel nabízí pokrmy vhodné pro děti, sjezdovky pro děti přímo u hotelu, v hotelu se nachází půjčovna kvalitního lyžařského vybavení a také lyžařská škola s certifikovanými instruktory. V létě je dětem venku k dispozici pískoviště, skluzavka, domeček či spousta různých vozítek a dětský nafukovací bazén 2x3metry. Nekuřácké prostředí.

Aktivní dovolená - nabídka

Hotel Starý mlýn a jeho okolí nabízí bohaté možnosti sportovního vyžití, např. lyže, turistika, cyklistika, rybaření a vlastní motokárová dráha s půjčovnou kousek od hotelu.

Kongresová a incentivní turistika - nabídka

Pro firemní a skupinové akce nabízí Hotel Starý mlýn celoročně ideální prostředí, prostory a služby, díky kterým můžete s minimální námahou zrealizovat Vaše školení, konference, rauty, kongresy, meetingy, oslavy, teambuilding, brainstorming apod. Hotel má k dispozici také vlastní motokárovou dráhu.
Technické vybavení:
Služby:
Prostory pro akce: salonek, školící místnost, sál
Salonek - kapacita: 15
Školící místnost - kapacita: 45