Dětský park u hotelu Harmony Club

Telefon: +420 499 469 111, +420 499 469 553
E-mail: skiareal@skiareal.cz, recepce@harmonyclub.cz
Web: www.mestospindleruvmlyn.cz, www.skiareal.cz, www.harmonyclub.cz

V blízkosti dojezdu modré – vodovodní cesty na Medvědíně – u hotelu Harmony Club ve Špindlerově Mlýně je dětský park s lyžařskou školičkou SKOLMAX.
Přímo za hotelem je ta nejlepší cvičná louka ve Špindlerově Mlýně pro první lyžařské kroky vašich dítek a pro první carvingové obloučky.
Vlek u hotelu (poma) je součástí systému vleků a lanových drah Skiareálu Špindlerův Mlýn. Na tomto vleku lyžují děti do věku 5,9 let gratis. Je na něj platný skipas/gopass platný pro celý areál – ten vám pohodlně vystaví na hotelové recepci. Pokud se rozhodnete pro lyžování pouze na tomto vleku – je možno zakoupit regionální jízdné pouze a jen pro tento vlek (pomu).

Dětský park s lyžařskou školičkou SKOLMAX nabízí privátní či skupinové výuky. Dětský park je zařízen pohyblivým kobercem – magic carpetem – pro ty nejmenší s dalším zázemím v podobě vleku, občerstvení „ Na Svahu“ a  Fun zonou,  v podobě zábavného miniparčíku.
Parkování u hotelu je možné, za poplatek.

Dětský park u hotelu Harmony Club ŠM, autor: Harmony Club Špindlerův Mlýn

Dětský park u hotelu Harmony Club ŠM