Jizerské hory

Přistýlky: 8
Celkový počet pokojů: 22
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi gril, ohniště zahrada, terasa tělocvična, fitness vnitřní bazen sauna hřiště parkoviště
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze masáže, rehabilitace

Penzion Artur poskytuje ubytování v oblasti regionu Jizerské hory, v obci Janov nad Nisou na Malém Semerinku. Provozuje také půjčovnu lyžařského a vodáckého vybavení, lanový park a Skiareál U Vodárny.

Penzion Artur – ubytování

• pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a Wi-Fi
  • ve vlastním objektu je velká jídelna s televizí, videem, cd přehrávačem, stolním fotbalem, krbem a klavírem
  • jídelnu je možné rozdělit na dvě menší místnosti
  • v objektu se taktéž nachází menší bar s možností zakoupení občerstvení
  • hosté můžou využít i hernu na stolní tenis
  • příjemné posezení skýtá venkovní terasa s grilem nebo zastřešené ohniště

Penzion Artur – stravování

• ubytování je možné se snídaní – formou švédského stolu, popř. s plnou penzí nebo polopenzí
  • dle zájmu je k dispozici vegetariánská, veganská, racionální či dietní strava
  • jsme připraveni řešit veškeré možné individuální požadavky našich hostů

Penzion Artur – další služby

• sauna
  • vířivka
  • krytý bazén o rozměrech 7,5 x 4 m poskytne v horkých dnech příjemné ochlazení, plavci mohou využít protiproud a zájemcům o vodní turistiku se nabízí možnost tréninku eskymáckých obratů na kajaku
  • tělocvična – protáhnout tělo si hosté mohou v menší tělocvičně a to ať už na posilovacích strojích nebo na overballech

Penzion Artur – sportovní areály

• venkovní hřiště lze využít k hraní volejbalu nebo menšího fotbalu, dále jsou k dispozici dvě volejbalová a jedno fotbalové přírodní hřiště 200–400 m od penzionu
  • je možné si pronajmout i tělocvičnu ve vzdálenosti do 15 minut od penzionu
  • půjčovna letního a zimního sportovního vybavení – široký sortiment sportovního vybavení: lyžařské čí snowboardové, ale i jiná sněhová výstroj jako kluzky, skibob či plastové lžíce nebo boby. V létě zde funguje půjčovna koloběžek KOSTKA.

Provozujeme také:
  • Lanový park Artur
  • Lyžařská a snowboardová škola
  • Lyžařské vleky
  • Snowtubing
Outdoorové programy:
Z těchto programů Vám sestavíme na přání několikadenní program přímo na míru. Pro Vaši firmu sestavíme teambuildingový kurz, který zlepší atmosféru kolektivu a tím i pracovní výkony. Více na: www.activeguide.cz/jednodenni-programy.htm.

Penzion Artur – okolí

• nedaleko k centru obce Bedřichov i Janov nad Nisou
  • ideální polohu pro vyznavače všech druhů sportů a turistiky a taktéž je vhodný pro strávení příjemné a klidné dovolené rodin s dětmi

Dovolená s dětmi - nabídka

Hosté pensionu Artur můžou s dětmi využít i hernu na stolní tenis, stolní fotbal, saunu, vířivku či menší tělocvičnu.

Svatby a romantické pobyty - nabídka

Pension Artur je přímo ideálním místem pro konání různých oslav a večírků, ale i tak honosných záležitostí jako jsou například svatební hostiny. Pronajmout si lze celý objekt. Dle dohody zajišťujeme i pohoštění (vícechodové obědy či večeře, chlebíčky, jednohubky, obložené či ovocné mísy) a postaráme se i o Váš pitný režim.

Aktivní dovolená - nabídka

Už několik let pro Vás připravujeme mnoho různých outdoorových programů, jako je rafting, lezení, slaňování, kajaky, lyžování, snowtubing, snowboarding, horská kola, kolečkové brusle ... a mnoho dalších pod vedením zkušených instruktorů. Na penzionu je k dispozici malá tělocvična a venkovní hřiště.

Relaxační a léčebná dovolená - nabídka

Na penzionu Artur je k dispozici sauna, vířivka, menší tělocvična, rehabilitační centrum s masážemi a mobilizačními rekondičními procedurami pod lékařským vedením a zastřešený bazén 4 x 7 metrů.

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Penzion Artur je vhodný pro pořádání škol v přírodě a jiných tématických výletů pro školní děti. Děti mohou využít venkovní hřiště k hraní volejbalu nebo menšího fotbalu. Kromě hřiště jsou přímo u penzionu i dvě volejbalová a jedno fotbalové přírodní hřiště lese 200 až 400 m od penzionu. Lze pronajmout i tělocvičnu ve vzdálenosti do 15 minut od penzionu.